Usługi dla biur - Białystok drukarnia

Taśma z nadrukiem i jej rola w biznesie

Jaką rolę pełni taśma z nadrukiem w firmie?

taśma z nadrukiem

Różne oblicza taśmy pakowej

Wszystkim w łańcuchu dostaw zależy na tym, by towar dotarł do klienta w stanie nienaruszonym. Sprzedawcy nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych ze zwrotem towarów. Firmy kurierskie nie chcą tracić partnerów z powodu uszkodzonych podczas transportu przesyłek. W końcu, sam kupujący oczekuje tego, że zamówiony przez niego przedmiot dotrze do niego szybko i będzie nieuszkodzony. Takie działania wspomaga odpowiednio dobrana taśma z nadrukiem lub bez.

Marka, często budowana latami, może wiele stracić na swoim wizerunku, gdy lekceważona jest sprawa właściwego pakowania. Zabezpieczenie przed niechcianymi uszkodzeniami w transporcie, a także podczas przechowywania, magazynowania produktów, daje solidna taśma pakowa. Warto zainwestować w odpowiednie opakowanie, w mocne taśmy o dobrej przyczepności i nie ryzykować utraty klientów.

Ciekawa taśma z nadrukiem

W obecnych czasach opakowania towarów pełnią również istotną rolę marketingową. Już dawno taśmy pakowe nie służą jedynie do ochrony kartonów czy kopert. Z nudnych szarych i brązowych elementów opakowań stały się przestrzenią do przekazywania różnorodnych informacji. Taśma z nadrukiem może zwrócić uwagę interesującym wzorem czy chwytliwym hasłem reklamowym. Można na niej umieszczać napisy ostrzegawcze, na przykład: uwaga, nie rzucać. Może też zawierać podziękowanie za dokonane zakupy. Możliwości, jakie daje taśma pakowa z własnym nadrukiem jest naprawdę wiele. Taśma pakowa z nadrukiem firmowym to doskonale wykorzystana przestrzeń na promocję firmy. Unikalna taśma potrafi zaskoczyć pozytywnie klienta. Może sprawić, że zapamięta nasze logo i ponownie zrobi zakupy.

Rozwiązania ekologiczne

Wybór wśród opakowań i samych rodzajów taśm jest spory. Obok taśm z elastycznych tworzyw sztucznych, dostępne są także na rynku taśmy produkowane z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu. Taśma papierowa jest biodegradowalna i stanowi doskonałą alternatywę dla taśmy foliowych, nie ustępując im przy tym parametrom jakościowym. Jest równie wytrzymała na potencjalne uszkodzenia w transporcie, przez co coraz chętnie wybierana w dobie dbałości o ekologię.

taśma z nadrukiemtaśma pakowataśma pakowa z własnym nadrukiemtaśma pakowa z nadrukiem firmowymtaśma papierowa

Powiązane wpisy

Kalendarz podkładka pod mysz w biurze

Kalendarz podkładka pod mysz, to bardzo użyteczny gadżet.

Drukarnia Białystok

Drukarnia Białystok - wydrukujesz wszystko taniej niż w domu

Kody EAN - generowanie i drukowanie

W jaki sposób uzyskać i wykorzystać kody EAN?